Haziran 30, 2022

Acun Ilıcalı, Hull City Için Lewandowski Ile Görüşüyor!

ile blog

Acun Ilıcalı, Hull City için Lewandowski ile görüşüyor!

Ünlü televizyoncu ve girişimci Acun Ilıcalı yaptığı yatırımlar ile gündemden düşmüyor. Tecrübeli iş insanı yıllar önce TV8 kanalını satın almış; geçtiğimiz yıl ise dijital streaming pazarına Exxen platformuyla giriş yaparak farklı bir kulvara yönelmişti. Bu yıl ise Ilıcalı’nın rotası futbol dünyasına çevrildi. 1 Ocak 2022 tarihinde köklü İngiliz kulübü Hull City’i satın alarak yatırımlarını çeşitlendirmişti.

Hull City taraftarları tarafından hayranlıkla takip edilen Acun Ilıcalı, takımı Premier Lig’e çıkarmak için elinden geleni yapıyor. Bunun için küresel çapta futbolcular ile görüşmeler gerçekleştiren başarılı girişimci, yaptığı son paylaşımla olay oldu.

Acun Ilıcalı’dan şaşırtan Lewandowski paylaşımı!

Deneyimli iş insanı Acun Ilıcalı, resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımda gözleri üzerinde topladı. Paylaştığı hikayede şu anda Bayern Münih ile sözleşmesi devam eden ünlü santrafor Robert Lewandowski ile aynı karede bulunan Ilıcalı, fotoğrafın üzerine “Why not?” (Neden olmasın?) notunu düştü.

Pek çok kişiye göre Robert Lewandowski’nin Hull City ile anlaşması düşük bir ihtimal olarak görülüyor. Fakat yine de yapılan bu paylaşım dikkat toplamayı başarıyor. Görüşmenin asıl sebebi ve akıbetinin ne olduğu ise şimdilik gizli tutuluyor.Kiralık bahis sistemleri burada.

Lewandowski, İngiltere’de futbol oynamak istemiyor

Kısa bir süre önce basına yansıyan haberlere göre Lewandowski’nin eski menajeri Cezary Kucharski, geçmişten bu yana ünlü futbolcunun İngiltere’de oynamaktan büyük korku duyduğunu paylaştı. Kucharski’ye göre Lewandowski, Almanya’daki gibi Premier Lig’de kendini göstermemekten endişe duyuyor.