Ağustos 1, 2021

Bim Çalışma Şartları Nasıldır 2021

ile blog

Bim Çalışma Şartları Nasıldır? 2021

1995 yılında kurulan BİM İndirim marketler zincirleri içinde en çok bilinen ve tercih edilenlerden biri olmaya devam ediyor. “Toptan Fiyatına Perakende” Marketçiliği sloganı ile faaliyetini sürdüren bu marka bir çok kişi tarafından takip ediliyor. Getirdiği indirimli ürünleri almak için bazen kuyruklar dahi oluşturabiliyorlar. Bu marketler zinciri her geçen gün büyürken Marketlerinde ve işin işleyişini sağlayabilmek için çalıştırdığı personel sayısını sürekli artırma ihtiyacı duymaktadır.

Bim marketler Birleşik Marketler A.Ş. Birçok indirim marketi gibi çalışanlarını Kasa, reyon, şarküteri ve hatta sevkiyat kısmında çalıştırmaktadır. Tüm personeller joker niteliğinde olduğundan belirli bir tecrübeye sahip olan bir çalışan kendine ait bir bakkal veya mini marketi kolaylıkla yönetebiliyor hale gelebilmektedir.

Bim Çalışma şartları

Bim mesai saatlerine göre çalışma saatlerini ayarlayan bir firmadır haftada bir gün izin ve çay ve yemek molası gibi hakları vermektedir. Kampanyakolik https://kampanyakolik.com/ sitesinden aldığımız bilgilere göre Günlük 8,5 Bürüt 7,5 saat net çalışma saati olan market çalışanları Asgari ücretin biraz üzerinde maaş ile çalışmaktadır.

Market çalışanlarının genel görevleri Alışverişini tamamlayan müşterileri kasada karşılayıp ücretlerini almak, reyon düzenini sağlamak. Reyonlarda azalan ürünleri reyonlara dizmek, mağazanın temizliğini sağlamak (Gerektiğinde mağazanın camlarını dahi temizlemek bu göreve dâhildir.) Ürünlerin SKK. Tarihlerine kontrol etmek ve ürünlerin stok durumlarını kontrol etmek diyebiliriz.

Bim iş başvurularını mağazalardan, internet sitesinden, kariyer sitelerinden ve iş kur üzerinden almaktadır.