Haziran 25, 2022

Bursa İnegöl Store Koltuk Takımı

ile blog

Evlerinizin en çok göz önünde bulunan mobilyaları şüphesiz ki koltuk takımlarıdır. Bu nedenle özenle seçilmesi gereken mobilyaların başında gelmektedirler. Evinizin ve diğer eşyalarınızın renk ve özelliklerine göre en uygun koltuk takımını bulmak ise oldukça zordur. Bu zorluğun başlıca sebebi seçenekler konusunda piyasanın sahip olduğu kısırlıktır. Fakat bu zorluğu aşan ve bol seçenekli koltuk takımlarını müşterilerine sunan firmaların başını İnegöl Store çekmektedir.

İnegöl Mobilya Modelleri müşterilerine farklı renklerde ve tarzlarda tasarıma sahip birçok koltuk takımı modelleri sunmaktadır. Evleriniz için aradığınız en tarz koltuk takımlarını İnegöl Store’da bulabilirsiniz. Son yıllarda daha da çeşitlenen kataloglar, pek çok müşteriyi tatmin edebilecek düzeydedir. Tüm modeller en kaliteli döşeme malzemeleri ve en dayanıklı ahşap malzemeler kullanılarak imal edilmektedir. Bu açıdan İnegöl Store, müşterilerine maddi kazanç sağlayan ürünler satmak yerine uzun yıllar kullanılabilecek ürünler satmayı tercih etmektedir. Son yıllarda daha da artan müşteri kapasitesi bu vizyonun ne denli başarılı olduğunun kanıtıdır.

İnegöl Koltuk Modelleri

İnegöl Store’da onlarca model koltuk takımını bir arada bulmak mümkündür. Piyasaya göre bir hayli renkli ve dayanıklı koltuk takımları markanın bünyesinde bulunmaktadır. Kaliteli alışveriş için gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir firmadır. Koltuk modelleri arasında hem desen açısından hem renk açısından hem de kullanılan malzeme açısından birçok çeşitlilik vardır. Böylelikle aradığınız modeli her hâlükârda bulabileceğiniz bir katalog oluşmaktadır. İnegöl koltuk modelleri arasında en yeni üretim olanları şu şekilde sıralanabilir;

  • Zara Koltuk Takımı, sade görüntüsüyle evlere dingin bir şıklık katmaktadır.
  • Vito Koltuk Takımı, özellikle döşeme desenleriyle diğer modellere kıyasla yeni bir tasarım dili kullanıldığının göstergesidir. Son derece dayanıklı malzemeler kullanılarak imal edilen bu model uzun yıllar kullanım imkânı sunmaktadır.
  • Tetra Koltuk Takımı, fütüristtik görünümüyle her daim çağı yakalayan bir modeldir. Spor ve geleneksel detayların kullanıldığı bu koltuk takımı pek çok insan açısından dikkat çekici bir görünüme sahiptir.

İnegöl Koltuk Fiyatları

Sektörde müşteri memnuniyetini en çok önemseyen firmaların başında İnegöl Store gelmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için yapılması gereken en önemli şey uygun fiyat politikası izlemektir. İnegöl Mobilya Store, fiyatlandırmalarını bu çerçevede yaparak müşterileri için bütçe dostu bir hizmet sunmaktadır. Tüm koltuk takımı modelleri en kaliteli malzemeleri kullanılmasına rağmen olabilecek en düşük fiyat etiketleriyle satışa çıkarılmaktadır. Örneğin Defne Koltuk Takımı modeli hem şık hem de dayanıklı olmasına rağmen son derece düşük bir fiyat etiketi olan 13 bin 600 lira ile satışa sunulmuştur. Bu denli düşük bir fiyat piyasada kalitenin öncüsü olan İnegöl Store firmasını maddi uygunluk konusunda da öncü yapmaktadır. Firma her bütçeye uygun koltuk takımlarını satışa sunarak müşteri memnuniyetini ne denli önemsediğini ve sektörde öncü olduğunu göstermiştir.