Haziran 13, 2021

Diş Ve Diş Sağlığınızı Korumak Elinizde

ile Tanitim

Diş sağlığı, genel olarak beden sağlığının da temelini oluşturmaktadır. Her hangi bir şekilde dişte yaşanan apse, çürük v.s bütün bedeni ruhsal ve fiziksel olarak etkilemektedir. Bu nedenle ağız ve diş sorunları asla ihmal edilmemelidir.

 Ulusoy Diş Kliniği

 Ulusoy diş kliniği, uzun yıllardan günümüze ağız ve diş sağlığı için çalışan, sayısız mutluluğa şahit olmuştur. En iyi eğitimli uzmanları, son teknoloji ürünleri, modern yöntem ve teknikleriyle çalışmaktadır. Kartal diş doktoru kolaylıkla ulaşılabilecek uzaklıkta bulunmaktadır. Her türlü diş çürükleri, diş eti sorunları, çene cerrahi ve ortodonti gereksinimlerinin en doğru adresidir.

 Müşterilerine ekip çalışmasının önemi tüm tedavilerin bir noktadan alınabilmesinin büyük şans olduğunu kanıtlamaktadır. Kartal diş doktoru ücretsiz muayene ederek sorunu belirlemektedir. Diğer organları koruma özellikli önlük ve troit koruyucu takılarak çekilen panoromik röntgen(xışın görüntüsü) çekilmektedir. Panoromik röntgenin yetersizliği durumunda Periapikal röntgen ve tomogrofi incelemeleri sonucunda yapılacak işlemler karar verilmektedir. Değerlendirme sonucu kararına göre de, protez, cerrahi, implatoloji, gülüş tasarımı yapabilmektedir. Lazer desteğiyle diş hekimliği çalışmaları kusursuz, pedodonti ve ortodonti alanlarında da üstün başarılar sağlamaktadır.

 Cerrahi Ve Diş Eti Sorunları

 Fenektomi denilen yöntemle, dudak bağlarının olumsuz etkileri giderilebilmektedir. Çene ve gömülü dişlerle ilgili cerrahi müdahaleler güvenle yapılabilmektedir. Kısa zamanda hiç bir ağrı hissetmeden sorunlardan kurtulabilmek mümkündür. Kartal diş doktoru önerisi, ağrımadan kontrol ve önleyici tedaviler çok kıymetlidir.

 Diş kadar diş eti sorunları da önemlidir. Ulusoy diş kliniğinden ince detaylara kadar tedavi edilen diş etleri sorunu ortadan kalkmaktadır. Günün her saati hizmet açık internet sitesi ve telefon iletişimi kurarak destek alabilmek mümkündür. Diş eti şekillendirme ve sorun giderme, dudak bağı şekillendirme işlemleri modern yöntemlerle, ağrısız, acısız yapılmaktadır.

 Çocuklarda Diş Tedavisi

 Çocukları küçük yaşlardan itibaren diş koruma yöntemleri ve diş hekimiyle tanıştırmak gerekmektedir. Aksi halde zor süreçler yaşanabilmektedir. Daha süt dişlerinin çıkmasıyla pamuk yardımıyla başlatılan bebek diş temizliği, ilerleyen dönemlerde diş fırçalama şeklinde alışkanlığa dönüştürebilmelidir. Dişlerde meydana gelen fissür örtücü denilen 5dakikalık bir tedavi ile oluşabilecek çürüklerin önüne geçilebilmektedir. Ulusoydis.com 7 den 70 e yardım alınabilecek en doğru adres olarak çalışmalarına devam etmektedir.