Ağustos 18, 2022

Erol Bulut, Beraberliği Yorumladı

ile blog

Erol Bulut, Beraberliği Yorumladı

Spor Toto Süper Lig içerisinde 2022-2023 lig sezonunda gerçekleşmiş olan ilk maç içerisinde deplasmanda Demir Grup Sivasspor ile 1-1’lik bir skor ile berabere kalmış olan Gaziantep FK’nin Teknik Direktörü olarak görev yapmakta olan Erol Bulut, “İkinci yarı ortada olan bir maçtı, kazanabilirdik, rakip de maçı kazanabilirdi” ifadelerine sözleri arasında yer verdi.

Maçın hemen ardından ise düzenlenmekte olan basın toplantısı içerisinde konuşmakta olan Erol Bulut, Sivasspor takımının evinde iyi bir şekilde oynayan ve oldukça da güçlü bir ekip olduğunu belirtmiş olması ile beraber, “Bizim adımıza güzel bir maç oldu. Maça iyi başladık ve topun hakimiyeti bizdeydi. 1-0 öne geçtik ve biraz rahatlık gelince rakibe topu bıraktık.” ifadelerine sözleri içerisinde yer vermiş oldu. Bulut’un ifadelerinde bulunmuş olduğu maç ile ilgili detaylara da bonus veren siteler içerisinde yer verildi.

Sivasspor’un üzerlerine gelmesi ile pozisyonlara girdiğini de aktarmakta olan Erol Bulut, şunları kaydetti:

“Rakibimizin ikinci yarı yaptığımız basit hatadan dolayı yakaladığı penaltı… İkinci yarı ortada olan bir maçtı, kazanabilirdik, rakip de maçı kazanabilirdi. Güzel bir maç olduğunu düşünüyorum. Aramıza sonradan katılan arkadaşlar vardı ve onların biraz güç eksikliğini gözlemledik. 2-3 hafta sonra inşallah daha iyi bir Gaziantep’i herkese izlettireceğiz.”

Erol Bulut, deplasmanda kendilerini desteklemekte olan taraftarlara da sonsuz teşekkür etti.