Ağustos 11, 2022

İtalya Turist Vizesi 2022

ile blog

Kısa süreli ya da turizm amaçlı seyahat etmek istiyor ve Bordo Pasaport sahibi bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız muhakkak İtalya turist vizesi sahibi olmanız gerekir.

Süreç ve adımlar doğru yürütüldüğü takdirde İtalya turist vizesi sahibi olmak zor değildir. Burada önemli olan nokta; İtalya Konsolosluğunun istediği düzende başvuru gerçekleştirilmesidir.

İtalya Turist Vizesi

İtalya turist vizesi İtalya’yı turizm amaçlı ziyaret etmek için sahip olunması gereken kısa süreli vizedir (C tipi). İtalya turist vizesi, kişiye 180 günlük bir süre içinde İtalya’da 90 güne kadar kalma ve Schengen bölgesi içinde turistik faaliyetlerin yanı sıra hareket özgürlüğü sağlama hakkı verir. İtalya’ya turist vizesi başvurusu yapmak isteyenler, gerekli belgeleri temin ettikten sonra ikamet yerine bağlı olan 3. taraf kuruluşlar tarafından kabul edilir.

İtalya Vizesi Almak Zor Mu ?

Sanılanın aksine doğru ve eksiksiz gerçekleştirildiği takdirde İtalya vizesi almak zor değildir. İtalya Vize Merkezi olarak alanında uzman danışmanlarımızla birlikte vize başvurularınızı en hızlı biçimde gerçekleştiriyoruz. Bizimle uzun süreli İtalya vizesi sahibi olun.

İtalya Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Vize başvurunuzu hangi dönemde gerçekleştirdiğiniz oldukça önemlidir. Kış aylarında daha erken sonuçlanırken, yaz aylarında bu süre biraz daha uzamaktadır. Ortalama 2-4 hafta arasında İtalya vizesi sahibi olabilirisiniz.

İtalya Vize Merkezi İle Güvenle Başvurun

İtalya turist vizesi hakkında merak ettiğiniz birçok soru olduğunu biliyoruz. Aklınızdaki sorulara yanıt almak ve İtalya Konsolosluğunun istediği düzende başvurunuzu gerçekleştirmek için: https://www.italyavizemerkezi.com/