Ağustos 1, 2022

 Kaş Tatil İçin Nasıl Bir Yer?

ile ozge

 Kaş Tatil İçin Nasıl Bir Yer?

Kaş Antalya’nın en batısında yer alan bir ilçedir. Akdeniz Bölgesi’nin en gözde ilçelerinden biri olan Kaş, tarihi ve doğal güzellikleri ile tatil döneminin en uğrak noktalarından biri haline gelmiştir. Tarihi ve kültürel anlamda insanda bir heyecan uyandıran gezilmesi ve görülmesi gereken bir tatil bölgesidir. Kaş, bünyesinde birçok aktivite bulunduran bir ilçedir. Bunlardan en bilineni Kaş, birçok dalış noktası bulundurmasıyla ülkemizde bulunan en önemli dalış merkezlerinden biri konumundadır. Ayrıca kaya tırmanışı, yamaç paraşütü, kamp, treaking de Kaş’ta yapabileceğiniz aktiviteler arasındadır.

Bunlar dışında Kaş’ta mutlaka görmeniz gereken plajlar da bulunmaktadır Antalya villa kiralama firması olarak sitemizi incelemeli ve tatilinizi planlamanızı öneriyoruz. Bunlar Kaputaş Plajı, İnce boğaz, Küçük Çakıl Plajları iç ısıtan manzaralarıyla hayranlık oluşturacak güzelliktedir.

Villa Paketi Kaş Kiralık Villa Fiyatları

Kaş Villa Paketi firmasının en yoğun villa bulundurduğu ilçelerden biridir. Yaz tatili ile beraber sakinlik ve gözlerden uzak bir tatil arayanların tercihi kiralık villalar olmaktadır. Tatilciler kaş kiralık villa seçenekleri ile bu süreçte en konforlu ve özgür tatil imkânına ulaşmaktadır. Kaş’ta bulunan birçok villa içerisinden size en uygun villayı seçerek hayal ettiğiniz tatile villa kiralama firmaları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kiralık villa fiyatlarını etkileyen birçok unsur vardır. Tatil yapacağınız bölge, kiralayacağınız villada havuz bulunup bulunmaması, havuzun ısıtmalı olması, çocuk havuzu bulundurması, plaja yakınlığı, deniz veya doğa manzaralı olması, villayı kaç gün tutacağınız, villada kalacak kişi sayısı kiralayacağınız villanın fiyatında değişkenlik göstermesine neden olan unsurlardandır.

2022 Kaş Tatili İçin Öneriler

Kaş’a tatile gidildiğinde öncelikli olarak mavi suların zevki doyasıya yaşanmalıdır. Kaş ilçesinde gidebileceğiniz ve mutlaka görmenizi tavsiye ettiğimiz en güzel plajlar Küçükçakıl Plajı, Büyükçakıl Plajı, Akçagerme Plajı, Hidayet Koyu ve Plajı, Limanağzı Koyu ve Plajı, Kaputaş Plajı, Patara Plajı bunlardan sadece bazılarıdır. Kaş’a gelmişken mutlaka yapmanız gereken bir diğer aktivite de Kaş’a 18 kilometre uzaklıkta bulunan mağarada dalış yapmak. Kaş ilçesinde bulunan tarihi ve turistik yerleri görmek buradaki planlarınız arasında yer alabilir. Kaş’ta tam olarak nerede tatil yapacağınıza ve tatil için belirlediğiniz rotaya en uygun villayı bulmak için www.villapaketi.com sitesinden hizmet alabilirsiniz.