Ağustos 21, 2022

Tahsin Tam Buraya Kendi Çocuklarımız Ile Beraber Yola Çıkacağımızı Bilerek Geldik

ile blog

Tahsin Tam: Buraya Kendi Çocuklarımız ile Beraber Yola Çıkacağımızı Bilerek Geldik

Bursaspor Teknik Direktörü olarak görev yapmakta olan Tahsin Tam, “Bursaspor’dan bahsediyorsak yetersizlik diye bir şey konuşmak söz konusu olamaz. Biz buraya kendi çocuklarımızla yola çıkacağımızı bilerek geldik. Doğru çalışırsak oyuncularımızı geliştireceğimizden eminiz” ifadelerine konuşması sırasında yer verdi.

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam, sabah antrenmanının başlamasından hemen önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Tahsin Tam vermiş olduğu yanıtlarda şunları söyledi: “Profesyonel yaptığımız futbolcular ilk adımı attılar, yolları çok uzun. Çok azimli bir şekilde çalışmaları gerekiyor. Bursaspor’dan bahsediyorsak yetersizlik diye bir şey konuşmak söz konusu olamaz. Biz buraya kendi çocuklarımızla yola çıkacağımızı bilerek geldik. Doğru çalışırsak oyuncularımızı geliştireceğimizden eminiz. Her geçen gün gelişiyorlar.” Cevaplarını verdi. Tahsin Tam’ın vermiş olduğu bu yanıtlara ise bahis siteleri içerisinde de yer verildi.

‘Taraftarlarımızdan Destek Bekliyoruz’

Bursaspor takımı taraftarından destek beklemekte olduklarını belirten Tahsin Tam, “Taraftarımızdan destek bekliyoruz fakat bu tek taraflı bir istek değil, onların heyecanını ortaya koyacak bir oyun da oynayacağız. Bu çocuklar onların çocukları, o desteği vereceklerine eminim” ifadelerine yer verdi.

Bursaspor 5 Adet Hazırlık Maçı Yapacak

Bursaspor takımının toplamda 5 adet hazırlık maçı yapacağını belirtmekte olan 53 yaşındaki teknik adam, “Ayın 5’inde Al-Tai Suudi Arabistan 1. Lig takımıyla oynayacağız, 8’inde TFF 3. Lig ekibi Aksaray Belediyespor ile oynayacağız. Ayın 11’i ve 14’ü için çalışmalarımız devam ediyor. Kamp dönüşünde 1 hazırlık maçı da Bursa’da oynayacağız” ifadelerine konuşmasında yer verdi.